Nééé, prosím už žádný německý pop z youtube!!!

29. ledna 2007 v 23:49 | -JM- |  Zajímavosti
Úplně vás slyším volat u svých obrazovek, milí čtenářové. Ale sorry, tohle je taková pecka, že jednou to přijít muselo. I když teda úplné aktuality to - už pěkných pár let - tak docela nejsou...

Ten styl se údajně nazývá atmosphairický pop. Umnělec se nazývá Schiller. Zde mu zpívá pěvec s názvem Heppner, takže celé je to tedy logicky Schiller mit Heppner.

Vedle toho, že to je skvělá skladba, tak ten klip považuji za vrchol klipové tvorby našich přátel; víc už z nazelenalého všednodenně-romantického větrného podzimu na pobřeží mezi autobusovými zastávkami, děvčaty v pruhovaných svetrech a vlaky fakt vymačknout nejde. Polarizák polarizuje, vítr vane, moře se vlní - můžeme začít.
DREAM OF YOU
Dlouho jsem pátral, co od S. mit H. existuje dalšího. Existuje toho dosti, ale poslouchatelné jsem nalezl jen jedno. Klip se snaží být opět velice stylový - ošklivý umnělec v dlouhém plášti projíždí cihlovými řadovkami na prastarém kole a ty zelené filtry na objektiv našroubovali radši rovnou dva. Ale po pravdě: nevstoupíš dvakrát...
I FEEL YOU
Viel Spass...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hlander Hlander | 30. ledna 2007 v 12:52 | Reagovat

Náhodou ...

poslouchat se to rozhodně dá. A estetično se taky najde, možná dokonce i nějaká ta Stimmung :-)

2 jm jm | 30. ledna 2007 v 14:38 | Reagovat

Poslouchat se to opravdu dá. Některé holčičky (mám zákaz jmenovat) to brousí dosti dokola.

Aniž bych chtěl k čemukoliv navádět, tak čistě pro informaci lze kliknout v oblíbených Co nám hraje doma a na tý stránce dole se podívat na žebříček Overall top tracks. Další komentář nebude již nutný!;-)

3 Hlander Hlander | 31. ledna 2007 v 21:04 | Reagovat

Další komentář z mé strany nutný je :-)

Na žebříček jsem se samozřejmě podíval a musím konstatovat, že kdybych nějaký měl já ... od včerejška by tam tyhle dvě věci hrály ne úplně nepodstatnou roli. Ano, zní mi to tu několikrát za den :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama