Sargo byla na houbách, já se byl projít v lese

5. září 2006 v 6:53 | -JM- |  Domácnost
Ano, přesně takový nadpis jsem měl naplánovaný poté, co jsme v neděli dopoledne hodinu a půl pročesávali okraj lesa kousek od domu. Vloni jsme byli též jednou na houbách, ale na tom místě u cesty, kde jsem našel tehdy nejvíc, nebylo ani ťuk. Dovedl bych se s houbařským neúspěchem smířit, protože mě to nikdy nebavilo, neb na to nemám tu trpělivost a pokoru. Připadám si v tom lese, jako bych ustavičně hledal něco malého, co mi spadlo do trávy, což je celkově iritující asociace. Ale asi není překvapující, že ve chvíli, kdy něco náhodou najdu, tak jsem o to nadšenější:-).
Už jsme se chtěli vrátit, když jsme potkali pána, an se vracel z lesa s plným košíkem. Aby nás potěšil, tak říkal, že tam dál je strašně lidí.

Nenechali jsme se odradit a šli jsme dál. Až za chvilku jsme narazili na vynikající místo, kde jsem i já jich několik našel. Jak jsme byli rozjetí, tak jsme nechtěli odejít a nakojili jsme Jášu rovnou na pařezu.

Sargo z velkých bedel udělala rovnou vynikající řízečky a dorazili jsme se omáčkou. Přešněji by situaci vystihlo asi říct omáčičkou...:-)

Namlsáni relativním úspěchem, plánujeme příští víkend další výpravu. Je ale otázka, zda něco na tom našem novém místě bude, protože skoro všechno bylo tak 2 - 5 metrů od té hlavní lesní cesty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sargo Sargo | 5. září 2006 v 16:03 | Reagovat

To je hrozný, na té fotce mrňousovi, jak ho krmím, strašně plandá většina těla ve vzduchu... :-DD

Omáčička - uáááá! Nebylo by mi třeba ničeho dalšího k jídlu. :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama