Všiml si někdo u nás útočného falu Anglánů? (Drobné připomínky ke komentování MS)

17. června 2006 v 1:05 | -JM- |  Nesportovní výkřiky
Komentování MS na ČT bych řekl, že je docela slušné. Občas jen pan Táborský drmolí a není mu rozumět. Pan Bosák je dobrý jako obvykle; jenom se mi zdá, že se nějak zaměřil na náboženské otázky a s radostí na nich dlí. Takové to, kdo je hlouběji a kdo mělčeji věřící, jaké je konfese atd.
Trochu divné mi přišlo jen při Německo-Polsko, že opakovaně zdůrazňoval, jak pravý obránce Franke je spolehlivý a dobrý. Přitom jediné téma německého tisku před zápasem s Polskem bylo, že Franke je slabý a jestli má dostat ještě jednu šanci.
Druhá věc, která mě zaujala je, že si u nás - pokud jsem si já všiml - nikdo v médiích nevšiml, že Angláni dali první gól Trinidadu-Tabáku v 83. minutě jen díky prasáckému útočnému faulu Crouche na obránce Sancha. V TV komentátoři jen se ušklebovali, jak se ten obránce hloupě rozhlíží. Ale on se nerozhlížel, to mu točil Crouch hlavou, jak mu rval vlasy. Halt rasta má ve sportu nevýhody. Fotografie a článek k tomu v německé bulvární tlači zde.
V deníku (dříve čs.) sport jsem se dnes dočetl, že Baroš šmajdá a Kollerovi napravil pánev nějaký oný odborník. Taky si prej Baroše nahrával na video. Tak uvidíme, co se z toho ptáčka vyklube...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JaVi JaVi | 19. června 2006 v 21:44 | Reagovat

Co že to mají Angláni útočného ? Nejsem si jistý, jestli je to schválně, nebo se šotek tentokrát obzvlášť vytáhl, každopádně tenhle titulek zaujme na první pohled :o)))

2 jm jm | 28. června 2006 v 11:19 | Reagovat

Ech díky....:-) dobrý překlep

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama