V sobotu bude zajímavá fotografická soutěž

16. května 2006 v 22:44 | -JM- |  Výlety a fotografování
Na blogu.cz spadla databáze a s ní zmizely texty za nějakou dobu. U mě se to týkalo jen jednoho oznámení, které stručně zopakuji:

Dnes jsem si byl pro fotky. Do obálky mi přidali leták na zajímavou fotosoutěž. Je to už druhý ročník a prý se podobných akcí koná víc. Jmenuje se fotomaraton a koná se tuto sobotu, tedy 19.5.2006. Účastníci se sejdou v 10 ráno na Staromáku, kde zaplatí 400 Kč a za to dostanou 12 témat. Za 6 hodin musí porotě přinést 12 snímků na příslušné zadání a ty bude hodnotit porota.
Zostřenou variantu mají uživatelé přístrojů na film; na startu vyfasují jednotný film; není to tam napsané úplně jasně, ale zdá se mi, že film bude jen na 12 políček, takže na každé téma by byl jen jeden pokus.
Z nějakého důvodu tam zdůrazňují, že snímky musí být pořizovány ve správném pořadí dle témat; možná je to citelnější zostření, než se jeví na první pohled.
Při hodnocení samozřejmě bude záležet, jak to zvládnou organizátoři v praxi. Ale myšlenka je to báječná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pm pm | 17. května 2006 v 9:30 | Reagovat

V sobotu je teda 20. a to zrovna asi budeme na uplne jinem fotomaratonu (nizsi vstupne, zadne konkretni ukoly, fasuje se tatranka a ne filmy atd).

2 jm jm | 17. května 2006 v 19:10 | Reagovat

Copak? Karel Kule volá na dostaveníčko na metro Háje?:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama