Otcovské radosti (mnoho fotek:-)

29. května 2006 v 22:35 | -JM- |  Mrňousek
Zjistil jsem, že už pěkně dlouho jsem nedal novinky o potomstvu. Jelikož dneska mám nové fotky, tak je příležitost manko napravit. Technická poznámka: snímky jsou skenované doma z normálních fotek.
Posledních pár dnů bych řekl, že Jáchym je takový... jak to říct... rozcitlivělý. Někdy začně úpěnlivě plakat bez důvodu a přestane, když se mu zakryje obličej rukou. Nebo vyžaduje chovat a silně při tom držet. Prostě maličko mazel.
Současně ale začíná ukazovat i kladné pocity; o víkendu se na mě poprvé dvakrát usmál! Pozn.: Na vysvětlenou, foto v předchozím odstavci nezobrazuje Jášův úsměv, ale nějaký takový škleb, co myslím pěkně vynikl použitím širokého objektivu.
Výjezdy na nákupy apod. sice začínáme mít docela zmáknuté. V tomto směru vyniká Metropole na Zličíně, kde jsou dobré podmínky pro přebalování. Ale vítr nedělá Jášíkovi dobře na oči, potom slzí a zalepují se mu, takže to omezujeme.

No, a ten snímek dole byl prostě jen hloupý rodičovský nápad... Děti máme moc rádi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 manželka manželka | 30. května 2006 v 6:48 | Reagovat

Jakožto matka musím protestovat proti umístění komentáře o úsměvu u fotky s tak maniakálním šklebem! :-))

2 jm jm | 30. května 2006 v 10:09 | Reagovat

To není komentář k té fotce (doplnil jsem tam vysvětlení) - nepracuji metodou komentovaných fotografií. Text souvisí s obrázky jen volně!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama