Další blog o Tokio Hotel:-)

5. března 2006 v 21:52 | -JM- |  Nesportovní výkřiky
Od té doby, co mám blog, občas se procházím i blogy jiných lidí. Nad přehledem nových článků a nových blogů na blog.cz jsem byl zcela šokován, že kvanta příspěvků na českých blozích (!) jsou věnována německé skupině Tokio Hotel. Všiml jsem si jich loni v televizi, že existují. Ale naprosto jsem netušil, že jsou tolik populární mezi teenagery u nás! Zdá se mi totiž, že česká média je dokonale ignorují.

Včera ráno jsem si teda po delší době pustil zase Vivu a doufal jsem, že se na ně podívám novýma očima. Samozřejmě netrvalo ani půl hodiny a byli tam. Paměť mě neklamala: skutečně zpívají německy, skutečně ta hudba je dost fádní bigbít a texty jsou skutečně slabší.

To teda mrkam: německy zpívanej bigboš je idolem českých puberťáků!

Ale nezazlívám jim to: je fakt, že Tokio Hotel jsou velice mladí. A to já v pop music též uznávám za velkou devízu. Málo platné: stárnoucí popové hvězdy jsou nudné.

Může se takový zasloužilejší umělec sice po třicítce rozhodnout, že bude vystupovat jedině v kulichu (zcela spontánně, ne že by se měly zakrýt kouty a pleš - to né!), po čtyřicítce raději ještě navíc ve velkých černých brýlích... Ale vychrtlý 16-letý frontman, který má ve tváři vepsáno všechno to pubertální utrpení a světovou křivdu - takovou image kulichem nenahradíš!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama