Hnízdící hormony se vylévají, bojuju dál

22. února 2006 v 21:47 | -JM- |  Domácnost
Tak jsem právě dotáhl domů další postel (z Aska) a noční stolek (z Ikey).

Ráno jsem se dohadoval se zámečníkem, jestli by náhodou už nechtěl dodělat tu bránu, branku a branku za popelnicí. Jelikož má zálohu už od listopadu, tak je načase. Tak mi sladce sdělil, že může, ale že ta barva, co jsem jí koupil 10 kilo, je základovka. Tu nepotřebuje, ať mu přinesu skutečnou venkovní, jakou budeme chtít. Taky prý si myslel, že napřed mu přineseme prkýnka. (Prkýnka mu nepřinesu, nemáme je kde natírat. Asi mi je natřou naši na chalupě.)

Potom jsem se bavil s přítelem na telefonu (alias servisním technikem přes plynové kotle), proč nám najednou trubičkou na kondenzovanou vodu odtéká litr vody denně. (Prý asi špína odchlípla přepadový ventil bojleru, v blíže neurčenou dobu tento týden se prý staví.)

Zdá se mi, že poslední víkendy a volný čas vůbec běží kolem mě jako jedna rychlá šmouha. Skládá se z běhu po obchodech s nábytkem a dětskými věcmi, tahání nějakých těžkých balíků do auta a z auta, montování celý večer, úklid po sobě, trhání strašného množství kartonových krabic do nedostatečně velké popelnice. Vysvětluji si to jako důsledek vylévání hnízdících hormonů před blížícím se porodem.
Závěrem pochválím Vektřičku, že statečně odváží věci, u kterých bych to nečekal: běžně v ní už vozím postele a za klíčový výkon považuji odvoz 4 skříní celkových rozměrů 400 x 236 x 60 cm (viz dvě foto).
Za odměnu zde zveřejním ještě jednu fotografii. Děkujeme!:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DJ DJ | 9. února 2007 v 19:26 | Reagovat

Koukám, že máte Vectru, vzpomínám si, že u výpočtu odporu satelitu jsem ji zmínil jako auto s nízkým koeficientem odporu vzduchu :) a Vy ji máte doma!

2 jm jm | 12. února 2007 v 23:40 | Reagovat

dobrá náhoda - já myslel, že to bylo úmyslně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama